Neden Biz
Firmanıza özel hizmet veren seyahat uzmanımıza, ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilirsiniz.
Çağrı merkezlerini unutun. Size özel hizmet veren seyahat uzmanlarımız ile direk irtibata geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda seyahatlerinizi programlayabilirsiniz.
Uzman Müşteri Yöneticilerimiz, siz değerli müşterilerimizi düzenli olarak ziyaret ederek seyahat harcamalarınız ve detayları hakkında sizleri bilgilendirmektedir. Ayrıca, mevcut durumu analiz ettikten sonra sonraki süreçte üretilecek olan stratejiler hakkında önerilerini paylaşmaktadır.
Sektöründe uzman ve ortalama 8 yıllık tecrübeye sahip bir ekip ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren siz değerli müşterilerimize, seyahat planlamalarında en etkili ve hızlı çözümlerle hizmet veriyoruz.
Fransızca, Almanca, İngilizce ve İspanyolca dillerine hakim profesyonel ekibimiz tüm taleplerinizde her zaman yanınızda.
Donelli, siz istemediğiniz sürece kontrat yapılması konusunda zorlayıcı olmayacaktır. Verilen hizmetten memnun kalmadığınız takdirde, dilediğiniz zaman hizmet alımını durdurabilir ve çalışmayı sonlandırabilirsiniz.
Dünya’nın neresinde olursanız olun, tüm seyahat talepleriniz uzman ekibimiz tarafından değerlendirilerek tarafınıza anında dönüş yapılmaktadır. Talepleriniz bazen alternatif uçuş talebi, bazen ise son dakika otel rezervasyonu olabilmektedir. Talebiniz her ne olursa olsun, sizin için sıkıntı oluşturabilecek her durumda çözüm için yanınızda olacağız.

Donelli Tourism

Katip Mustafa Çelebi Mh. Küçükparmakkapı Sk. Topbaş İşhanı No.2/12 / Beyoğlu - İSTANBUL

Tel: +90 212 293 3030
E-Mail: [email protected]

Bültene Abone Ol
Güncel turizm bilgilerine ulaşmak için kayıt olunuz.

© Copyright 2016 Donelli Tourism, Inc. All Rights Reserved