Hakkımızda
Donelli , portföyünde farklı sektörlerde faaliyet gösteren Ulusal ve Uluslararası ölçekte birçok firmayı barındıran, sınıfının en iyisi olan hizmetleri sunan, ülkenin en büyük ve en hızlı gelişen seyahat yönetim şirketlerinden birisidir.

2003 yılında kurulan firmamız , seyahat programlarındaki kaliteyi en üst düzeye taşımakta ve müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Amacımız, en uygun fiyata, profesyonel, proaktif ve özel bir hizmet sunarak, dünyayı size daha da yakınlaştırmaktır.

Profesyonel ekibimiz, tüm isteklerinize cevap verebilecek tecrübe ve birikime sahiptirler. Portföyünde yer alan 400.000’in üzerinde otel ve her kategoride konaklama alternatifleriyle müşterilerimize birçok seçenek sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında havaalanı transferleri, karşılama ve uğurlama, uçak bileti, araç kiralama, seyahat sigortası, tatil paketleri, önemli gün ve etkinlikler için bilet temini, vize müracaatları ve organizasyon (kongre, seminer, toplantı, lansman, açılış vb.) hizmetleri bulunmaktadır.

Firmamız, TÜRSAB A Grubu seyahat acentesi ve IATA üyesi olarak faaliyetlerini 2003 yılından itibaren kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. İstanbul merkez ve Ankara ofislerimizin yanı sıra İngiltere ve Avrupa’nın diğer ülkelerindeki müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet kalitemizi arttırmak için Londra ofisimiz 2015 yılında faaliyete geçmiş ve müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.


MİSYONUMUZ
Çalışmakta olduğumuz firmaların mevcut ticari hacimlerini genişletebilmelerine yardımcı olabilecek kurumsal seyahat ve etkinlik hizmetleri alanında, kendileri için anlamlı seviyede rekabet avantajı yaratmak.
VİZYONUMUZ
Donelli'yi hızla gelişen iş dünyası içerisinde, en önde gelen seyahat ve etkinlik yönetim şirketi biri haline getirmektir.

Donelli Tourism

Katip Mustafa Çelebi Mh. Küçükparmakkapı Sk. Topbaş İşhanı No.2/12 / Beyoğlu - İSTANBUL

Tel: +90 212 293 3030
E-Mail: [email protected]

Bültene Abone Ol
Güncel turizm bilgilerine ulaşmak için kayıt olunuz.

© Copyright 2016 Donelli Tourism, Inc. All Rights Reserved