SERVİSLERİMİZ

UÇAK BİLETİ

Müşterilerimizin seyahat alışkanlıklarını ve taleplerini göz önünde bulundurarak seyahatlerini en uygun fiyata ve en yüksek konforda yapmalarını sağlıyoruz. Tüm talepleriniz maksimum 10 dakika içerisinde değerlendirilmekte ve 100’ün üzerinde anlaşmalı hava yolu şirketi taranarak, alternatif uçuş seçenekleri ile birlikte Müşteri Temsilcilerimiz tarafından sizlere iletilmektedir.

OTEL REZERVASYONLARI

Dünya’nın her yerinde 200.000’in üzerinde ulusal ve uluslararası otellerle olan ortaklığımız sayesinde otel odası ve toplantı salonları rezervasyonları konusunda en iyi fiyat ve konforu sunabilecek tecrübe ve birikime sahip ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

VİZE HİZMETLERİ

Donelli’nin uzman ekibi, seyahat vizesi müracaatlarıyla ilgili gerekli olan dokümanlar ile ilgili bilgilere sahip olmakla birlikte, konsolosluklarla da olan yakın ilişkileri çerçevesinde en güncel vize bilgilerini edinerek müşterilerine hızlı ve etkili bir hizmet sunmaktadır.

ARAÇ KİRALAMA & TRANSFER SERVİSLERİ

Donelli’deki uzman ekibimiz, yerel ya da uluslararası seyahatleriniz süresince kullanmak üzere araç kiralama ve transferler hizmetleri de sağlamaktadır.

“İster şoförlü ister şoförsüz olarak siz aracınızı seçin, biz Dünya’nın neresinde olursa olsun temin edelim.”

VIP SERVİSLER
Donelli, müşterileri için en iyi ve en uygun VIP hizmetlerini sunmaktadır. VIP Hizmetlerimizden bazıları:
  • Kişiye Özel Turlar
  • Kültür Turları
  • Fuar Turları
  • Turistik Gemi Turları
  • Helikopter, Özel Jet ve Yat Kiralama
Siz hiçbir detayı düşünmeyin, stresten uzak seyahatinizin keyfini çıkarın.
KONFERANS VE TOPLANTI ORGANİZASYONLARI

Konferans, seminer ve toplantı organizasyonları ile ilgili olarak, program planlama ve yönetimi konusunda daha önce birçok Ulusal ve Uluslararası organizas- yonu başarı ile gerçekleştirmiş tecrübeli bir ekip ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

VOUCHER İNDİR

Donelli Tourism

Katip Mustafa Çelebi Mh. Küçükparmakkapı Sk. Topbaş İşhanı No.2/12 / Beyoğlu - İSTANBUL

Tel: +90 212 293 3030
E-Mail: [email protected]

Bültene Abone Ol
Güncel turizm bilgilerine ulaşmak için kayıt olunuz.

© Copyright 2016 Donelli Tourism, Inc. All Rights Reserved